HP Thin Client Mounting Bracket
Special Price
£113.71
£136.45
Regular Price
£197.76
£237.31
Out of stock
SKU
2FT00AA
Thin Client Mounting Bracket
| SKU | 2FT00AA |
|---|---|
| EAN | 0191628341870 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | N |
| Technical details | |
|---|---|
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 25.5 kg |
| Product colour | Black |
| HP segment | Business |
| Compatibility | HP t420 Thin Client, HP t520 Thin Client, HP t530 Thin Client, HP t620 Thin Client (NOTE: does not support t620 PLUS models), HP t630 |
| Other features | |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 330 mm |
| Depth | 230 mm |
| Height | 88.9 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 350 mm |
| Package height | 110 mm |
| Package depth | 350 mm |
Write Your Own Review
Related Products
Check items to add to the cart or
-
RecommendedHP Elite t655 2.1 GHz Windows 10 IoT Enterprise 1.12 kg Black R2314Special Price £493.61 £592.33 Regular Price £858.46 £1,030.15 -
HP Pro t550 2 GHz IGEL OS 1.3 kg Black J6412Special Price £442.87 £531.44 Regular Price £770.20 £924.24 -
HP Pro t550 2 GHz ThinPro 1.3 kg Black J6412Special Price £446.86 £536.23 Regular Price £777.14 £932.57 -
HP Elite t655 Bundle 2.1 GHz ThinPro 1.12 kg Black R2314Special Price £495.73 £594.88 Regular Price £862.14 £1,034.57 -
HP Elite t655 Bundle 2.1 GHz IGEL OS 1.12 kg Black R2314Special Price £514.68 £617.62 Regular Price £895.10 £1,074.12 -
HP Elite t655 2.1 GHz Windows 10 IoT Enterprise 1.12 kg Black R2314Special Price £620.41 £744.49 Regular Price £1,078.98 £1,294.78 -
HP Pro t550 2 GHz IGEL OS 1.3 kg Black J6412Special Price £454.84 £545.81 Regular Price £791.02 £949.22 -
HP Elite t655 Bundle 2.1 GHz Windows 10 IoT Enterprise 1.12 kg Black R2314Special Price £620.41 £744.49 Regular Price £1,078.98 £1,294.78 -
HP Elite t655 2.1 GHz ThinPro 1.12 kg Black R2314Special Price £492.74 £591.29 Regular Price £856.94 £1,028.33 -
HP Pro t550 2 GHz Windows 10 IoT Enterprise 1.3 kg Black J6412Special Price £597.47 £716.96 Regular Price £1,039.08 £1,246.90 -
HP Elite t655 Bundle 2.1 GHz IGEL OS 1.12 kg Black R2314Special Price £494.73 £593.68 Regular Price £860.40 £1,032.48 -
NewHP Elite t660 1.1 GHz ThinPro 1.15 kg Black U300ESpecial Price £577.52 £693.02 Regular Price £1,004.38 £1,205.26 -
BestsellerHP Elite t660 1.1 GHz Windows 11 IoT Enterprise 1.15 kg Black U300ESpecial Price £568.42 £682.10 Regular Price £988.56 £1,186.27 -
HP Pro t550 2 GHz Windows 10 IoT Enterprise 1.3 kg Black J6412Special Price £600.46 £720.55 Regular Price £1,044.28 £1,253.14 -
PopularHP Pro t550 2 GHz ThinPro 1.3 kg Black J6412Special Price £340.07 £408.08 Regular Price £591.42 £709.70 -
Hot ProductHP Pro t550 2 GHz Windows 10 IoT Enterprise 1.3 kg Black J6412Special Price £386.57 £463.88 Regular Price £672.30 £806.76