HPE Aruba Networking CX 8400 Management Module
Special Price
£11,104.56
£13,325.47
Regular Price
£20,564.00
£24,676.80
Out of stock
SKU
JL368A
Aruba Networking CX 8400 Management Module
| SKU | JL368A |
|---|---|
| EAN | 0190017097008 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | N |
| Product Family | Aruba Networking |
| Features | |
|---|---|
| Internal | Yes |
| Compatibility | Aruba 8400X |
| Product colour | Black, Grey |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Colour | |
| Product colour | Black, Grey |
| Technical details | |
| Internal | Yes |
| Height | 36 mm |
| Compatibility | Aruba 8400X |
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | Aruba 8400X |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 3.1 kg |
| Height | 36 mm |
| Width | 305 mm |
| Depth | 432 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
Write Your Own Review
