HPE Compute Edge Server 7.2TB NVMe Mainstream Performance Read Intensive M.2 22110 SSD
Special Price
£5,779.53
£6,935.44
Regular Price
£10,051.36
£12,061.63
Out of stock
SKU
P66298-B21
Compute Edge Server 7.2TB NVMe Mainstream Performance Read Intensive M.2 22110 SSD
| SKU | P66298-B21 |
|---|---|
| EAN | 5715328231924 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | N |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Weight | 500 g |
| Height | 1 mm |
| Depth | 110 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.499 kg (1.1 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.499 kg (1.1 lbs) |
Write Your Own Review