HPE Nimble Storage CS/AF/SF Dual Flash Carrier 1.92TB Spare SSD
Special Price
£9,608.94
£11,530.73
Regular Price
£16,711.20
£20,053.44
Out of stock
SKU
Q8F87A
1.92TB, 2.5"
| SSD form factor | 2.5" |
|---|---|
| SSD capacity | 1920 GB |
| Component for | Disk array |
| SKU | Q8F87A |
| EAN | 0190017234649 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | N |
| Hard drive | |
|---|---|
| SSD capacity | 1.92 TB |
| Features | |
| Component for | Disk array |
| SSD capacity | 1.92 TB |
| SSD form factor | 2.5" |
| Performance | |
|---|---|
| Component for | Disk array |
| SSD capacity | 1.92 TB |
| Design | |
| Component for | Disk array |
| SSD form factor | 2.5" |
| Technical details | |
| SSD form factor | 2.5" |
Write Your Own Review