HPE ProLiant DL345 Gen11 4LFF x1 SAS/SATA 12G Front Backplane Kit
Special Price
£460.74
£552.89
Regular Price
£801.28
£961.54
Out of stock
SKU
P57114-B21
ProLiant DL345 Gen11 4LFF x1 SAS/SATA 12G Front Backplane Kit
| SKU | P57114-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017619064 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | N |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Backplane |
| Compatibility | HPE ProLiant DL345 Gen11 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 254 mm |
| Weight | 1.04 kg |
| Height | 63.5 mm |
| Depth | 530.4 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Type | Backplane |
| Compatibility | HPE ProLiant DL345 Gen11 |
Write Your Own Review
